
влевовправо
Прожектор світлодіодний вуличний з функцією павербанку L802 |20W, 2COB, 18650*2| Чорний 50032
- Немає в наявності
- Код: 12391
699 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прожектор світлодіодний L802 – це ідеальний вибір для тих, хто шукає потужний, портативний та багатофункціональний ліхтар. Цей пристрій не тільки забезпечує яскраве світло, але й виконує роль Power Bank, що робить його незамінним у походах, на риболовлі або в екстремальних умовах.
Опис прожектора L802:
Режим роботи: Працює в одному з чотирьох режимів: 1 W, 2COB 100%, 2COB 50%, стробоскоп.
Живлення приладу: Працює прожектор від 3 АА батарейок або 2 акумуляторів 18650, або через MicroUSB роз'єм (через нього також відбувається заряджання акумуляторів).
Яскраве світло: прожектор світлодіодний портативний акумуляторний як джерело світла має 2 COB-матриці + бічний світлодіод (функція ліхтарика).
Зручність експлуатації: Прожектор має багатопозиційну ручку-підставку, яка дозволить виставити або повісити прожектор під зручним кутом.
Характеристики:
- Тип ліхтаря: Переносний
- Тип живлення: акумуляторний
- Тип діода: COB
- Матеріал: Пластик + метал + гума
- Кількість діодів: 3 (2 COB + 1 W)
- Кількість режимів роботи: 4 (1 W, 2COB 100%, 2COB 50%, стробоскоп)
- Живлення: 2 акумулятори 18650 мАг або 3 батареї AA
- Поворотна ручка-підставка
- Функція Power Bank зі світлодіодною індикацією рівня заряду
- Розміри: 172х125х46 мм
Не пропустіть можливість придбати прожектор світлодіодний L802 – надійний супутник для активного відпочинку та повсякденного використання!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця COB |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Тип живлення | Батарейки, Акумулятор |
| Тип світлодіодів | COB |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Ні |
| Пиловологозахищена кришка | Ні |
| Форма плафона | Квадратна |
| Розміри | |
| Висота | 4.6 см |
| Довжина | 17.2 см |
| Ширина | 22.5 см |
- Ціна: 699 ₴








