
влевовправо
Павербанк зі швидкою зарядкою 22.5W та вбудованими кабелями Type-C/Lightning 10000mAh BOROFONE BJ62 |1Type-C/1USB| Чорний
- Немає в наявності
- Код: 11957
640 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги даного Power Bank:
- Дана модель має ємність – 10000 mAh та тривалий період збереження заряду
- Підтримка швидкої зарядки
- Вбудовані кабелі Type-C та Lightning для зарядки пристроїв, а також наявність 1 Type-C і 1 USB порту
- Багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку
- Вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank
- Можливість заряджати Повербанк через роз'єм Type-C
- Цифровий дисплей, на якому відображається заряд у відсотках
Характеристики:
- Місткість батареї: 10000mAh
- Номінальна ємність: 5400mAh
- Матеріал: ABS + PC
- Вхід Type-C: 18W
- Вихід USB: 22.5W
- Вихід Type-C: 20W
- Вихід вбудований кабель Type-C: 20W
- Вихід вбудований кабель Lightning: 5V/2A
- Загальний вихід: 5V/2A
- Розмір: 113*58*28 мм
- Вага: 200 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі, Від автомобільної зарядки |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Дисплей, Швидка зарядка, Вбудований кабель |
| Роз'єми | USB Type-A |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 г |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 113 мм |
| Ширина | 58 мм |
- Ціна: 640 ₴






