
влевовправо
Павербанк зі швидкою зарядкою 20W та вбудованими кабелями Type-C/Lightning 10000mAh BOROFONE BJ68 Білий
- Немає в наявності
- Код: 11943
640 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги даного Power Bank:
- Дана модель має ємність – 10000 mAh та тривалий період збереження заряду
- Знімний кабель Type-C - Lightning для зарядки пристроїв, а також наявність 1 Type-C і 1 Lightning порту
- Багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку
- Вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank
- Можливість заряджати Повербанк через роз'єм Type-C та Lightning
- Цифровий дисплей, на якому відображається заряд у відсотках
Характеристики:
- Місткість батареї: 10000 mAh
- Номінальна ємність: 5400 mAh
- Матеріал: ABS + PC
- Вхід Type-C: 18W
- Вхід Lightning: 18W
- Вхід вбудований кабель Type-C: 18W
- Вихід Type-C: 20W
- Вихід вбудований кабель Type-C: 20W
- Вихід вбудований кабель Lightning: 20W
- Загальний вихід: 5V/2A
- Розмір: 90*61*26 мм
- Вага: 190 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі, Від автомобільної зарядки |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Дисплей, Швидка зарядка, Вбудований кабель |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 188 г |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 101 мм |
| Ширина | 55 мм |
- Ціна: 640 ₴





