Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Потужний і яскравий світлодіодний ліхтар, який часто використовують для кумпінгу та інших видів активного відпочинку на природі
- Прожектор світлодіодний, обладнаний 2 діодами, які світять білим світлом на відстані 100 м
- Має 3 режими роботи
- Портативний, працює від акумулятора 18650
- Заряд за допомогою кабелю micro-USB
- Виконаний в ударостійкому пластиковому корпусі, має ручку підставку з фіксатором положення
Характеристики:
- Потужність 10W
- Світловий потік - 700 люмен
- Кількість режимів - 3
- Живлення 1х18650 акумулятор
- Ручка обертається на 180 градусів
- Розмір: 160х120х40 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 16 мм |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Світловий потік | 700 лм |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Чорний |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення по мобільності | Переносне |
| Кольорова гамма | Білий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Джерело світла | Діоди |
| Колір плафона | Чорний |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 10 Вт |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Колір світіння | Білий |
| Розміри | |
| Ширина | 4 мм |
| Висота | 12 мм |
- Ціна: 360 ₴



