Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
- Цифровий дисплей дозволяє легко перевіряти статус роботи вентилятора, залишок заряду батареї та налаштування швидкості
- Компактні розміри і легка вага забезпечують зручність перенесення і використання в будь-яких умовах, від домашніх до виїзних ситуацій
- авдяки сучасній батареї та оптимізованому споживанню енергії, вентилятор забезпечує довготривалу роботу
- Високоякісний пластиковий корпус забезпечує стійкість до зношування і впливу навколишнього середовища
Характеристики:
- Матеріал: ABS + PC
- Ємність батареї: 3000 mAh
- Вхід: DC 5V/2A
- Час зарядки: 2 год
- Час роботи: 16 год
- Розміри: 62 * 52 * 155 мм
- Вага: 172 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.172 кг |
| Висота | 155 мм |
| Глибина | 52 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Датчик температури | Ні |
| Дисплей | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Регулювання висоти | Ні |
| Таймер | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція нахилу | Ні |
| Функція повороту | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Колір корпусу | Бежевий |
- Ціна: 800 ₴







