
влевовправо
Машинка для стрижки волосся та бороди тример, бритва VGR V-690 |4 насадки| Бежевий 49378
- Немає в наявності
- Код: 11880
800 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Машинка для стрижки – виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів
- Тример для бороди має 4 змінні насадки які дозволяють вам вибирати між різними довжинами стрижки та стилів
- Бічний важіль за допомогою якого ви можете вибирати потрібну довжину зрізу і впевнено працювати без насадок. Завдяки цій системі, ваші переходи завжди будуть ідеально рівними та без сходинок
- Працює від акумуляторної батареї, що забезпечує зручність використання та портативність
- Леза забезпечують гостре та чисте зрізання волосся, мінімізуючи ризик подразнення шкіри, такожі не тупляться з часом, що значно збільшує термін експлуатації пристрою
- Низький рівень вібрації та шуму машинки, що також важливо під час використання
- Цифровий дисплей який відображає інформацію про необхідність заряджання та змащування
- У комплектації щіточка для чищення та спеціальна олія для ножів
Характеристики:
- Тип: машинка для стрижки, тример для стрижки
- Спосіб заряджання: USB-роз'єм
- Швидкість мотора: 6500 об/хв
- Потужність: 7W
- Ємність акумулятора: 2000mAh
- Час зарядки: 3 години
- Час роботи: 180 хв
- Кількість насадок: 4 (3, 6, 9, 12 мм)
- Мінімальна висота зрізу: 0,1 мм
- Вага: 150 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.1 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки, Поворотний регулятор |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.15 кг |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 180 хв |
| Дорожній футляр | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Матеріал лез | Титан |
| Насадка-тример для носа і вух | Ні |
| Швидкість мотора | 6500 об/хв |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Тип елементів живлення | Li-Pol |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 800 ₴








