
влевовправо
Машинка для стрижки волосся та бороди тример, бритва VGR V-647 |4 насадки| Чорно-сірий 49374
- Немає в наявності
- Код: 11875
1 800 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Машинка для стрижки – виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів
- Тример для бороди має 4 змінні насадки які дозволяють вам вибирати між різними довжинами стрижки та стилів
- Ножовий блок встановлений на спеціальний механізм регулювання довжини зрізу волосся на 5 положень: 0,8 мм / 1,4 мм / 1,6 мм / 1,8 мм / 2 мм. Це дозволить Вам зберегти максимальну точність у роботі
- Працює від акумуляторної батареї, що забезпечує зручність використання та портативність
- Леза забезпечують гостре та чисте зрізання волосся, мінімізуючи ризик подразнення шкіри, такожі не тупляться з часом, що значно збільшує термін експлуатації пристрою
- Низький рівень вібрації та шуму машинки, що також важливо під час використання
- Цифровий дисплей який відображає інформацію про необхідність заряджання та змащування
- У комплектації щіточка для чищення та спеціальна олія для ножів
Характеристики:
- Ємність акумулятора: 2500mAh
- Час роботи: 100 хвилин
- Час повного заряду: 3 години
- Тип зарядки: від USB
- Матеріал ножів: нержавіюча сталь
- Ширина ножового блоку: 45 мм
- Насадки в комплекті: 4шт (3 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм)
- Мінімальна висота зрізу: 0,8 мм
- Потужність: 5W
- Регулювання довжини зрізу волосся на 5 положень: 0,8 мм - 1,4 мм - 1,6 мм - 1,8 мм - 2 мм
- Швидкість двигуна: 9000 об/хв
- Вага: 327 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки, Поворотний регулятор |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.327 кг |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 100 хв |
| Дорожній футляр | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка-тример для носа і вух | Ні |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Тип елементів живлення | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина леза | 45 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 1 800 ₴







