
влевовправо
Машинка для стрижки волосся та бороди тример, бритва VGR V-286 |4 насадки| Чорний 49370
- Немає в наявності
- Код: 11872
840 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Це високоякісний тример яким Ви легко можете стригти волосся голови та бороду
- Тример відрізняється міцним корпусом, стійкістю до вібрацій, низьким рівнем шуму, стильним дизайном, зручністю і тривалим терміном служби
- Працює від акумуляторної батареї, що забезпечує зручність використання та портативність
- Керамічна різальна голівка
- Водонепроникний корпус
- Леза забезпечують гостре та чисте зрізання волосся, мінімізуючи ризик подразнення шкіри
- У комплекті є гребінець, щіточка для очищення та олія для лез
Характеристики:
- Тип: Машинка для бороди
- Напруга: 100-240 В/10W
- Матеріал леза: Нержавіюча сталь
- Покриття леза: Кераміка
- Матеріал корпусу: Метал + АБС-пластик
- Живлення: Від акумулятора 1500mAh, від мережі
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Час роботи від акумулятора: 180 хв
- Заряджання: Від USB
- Час заряджання: 2.5 год
- Кількість насадок: 4
- Регулювання довжини: Змінні насадки
- Мінімальна довжина стрижки: 0.5 мм
- Максимальна довжина стрижки: 18 мм
- Захист від вологи: IPX7
- Розмір: 170×40 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 18 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки, Поворотний регулятор |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час заряду акумулятора | 2.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 180 хв |
| Дорожній футляр | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Керамічне покриття | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка-тример для носа і вух | Ні |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Тип елементів живлення | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 840 ₴





