
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги даного Power Bank:
- Дана модель має велику ємність – 30000 mAh та тривалий період збереження заряду
- Ємний заряд батареї, який дозволить багато разів зарядити ваші гаджети
- Наявність 2 USB портів, що дозволить одночасно заряджати телефон, ноутбук, планшет чи інші гаджети та один універсальний роз'єм Type-C здатний постачати живлення в обидві сторони
- Цифровий дисплей для перевірки рівня заряду
- Багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку
- Вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank
- Можливість заряджати павербанк через роз'єм Type-C, micro-USB, Lightning
Характеристики:
- Бренд: XO
- Модель: PR201
- Місткість: 30000mAh
- Вхід Type-C: 18W
- Вхід micro-USB: 18W
- Вхід Lightning: 18W
- Вихід USB 1: 4.5V-5A; 5V-3A; 9V-2.5A; 12V-2A; 15V-1.5A; 20V-1.2A
- Вихід USB 2: 4.5V-5A; 5V/9V/12V/15V-3A; 20V-2.25A
- Вихід Type-C: 65W
- Загальний вихід Type-C + USB1: 45W + 24W
- Загальний вихід Type-C + USB2: 24W + 45W
- Загальний вихід USB1+ (Type-C+USB2): 24W+(15W)
- Розмір: 152х76х42 мм
- Вага: 650 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від автомобільної зарядки, Від USB |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Швидка зарядка, Дисплей |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 650 г |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 152 мм |
| Ширина | 76 мм |
- Ціна: 1 699 ₴



