Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Міцний корпус
- Професійно налаштований звук вихідною потужністю 10 Вт
- Підключення за допомогою Bluetooth або кабелю USB
- Вбудований акумулятор дозволяє тривалий час користуватися колонкою без необхідності підключення до мережі
- Компактні розміри та легка вага портативної колонки дозволяє носити її куди завгодно, що дозволяє завжди мати її при собі та насолоджуватися гучним, насиченим звуком
Характеристики:
- Версія Bluetooth: V5.0
- Інтерфейси: jack 3.5 мм, micro USB, USB
- Потужність динаміка: 10 Вт
- Акумулятор: 1500mAh
- Функція TWS
- Відтворення музики: 5 год
- Порт зарядки: USB
- Розмір: 300 * 146 * 146 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Інтерфейси | USB |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна частота | 20 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Чорний |
| Чутливість | 95 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 146 мм |
| Глибина | 146 мм |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 1 520 ₴







