
влевовправо
Машинка для стрижки волосся та бороди тример з дисплеєм VGR V-059 |6 насадок| Чорно-сірий 49357
- Немає в наявності
- Код: 11809
680 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Машинка для стрижки – виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів
- Дуже проста у використанні, у комплекті є всі необхідні насадки для ідеальної стрижки
- Працює від акумуляторної батареї, що забезпечує зручність використання та портативність
- Леза забезпечують гостре та чисте зрізання волосся, мінімізуючи ризик подразнення шкіри, такожі не тупляться з часом, що значно збільшує термін експлуатації пристрою
- Низький рівень вібрації та шуму машинки, що також важливо під час використання
- Цифровий дисплей
- У комплектації щіточка для чищення та спеціальна олія для ножів
Характеристики:
- Матеріал: ABS пластик, нержавіюча сталь
- Тип живлення: акумулятор 1000 mAh
- Потужність: 5W
- Ширина ножа: 40 мм
- Регулювання довжини стрижки (1.2.3.4.5.6 мм)
- Регулювання швидкості 3
- Час заряджання: 180 хвилин
- Час роботи: 150 хвилин
- Мінімальна довжина зачіски: 0.2 мм
- Максимальна довжина зачіски: 6 мм
- Вага: 131 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість насадок | 6 |
| Максимальна довжина підстригання | 6 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 2 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.131 кг |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 150 хв |
| Дорожній футляр | Ні |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка-тример для носа і вух | Ні |
| Тип елементів живлення | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина леза | 40 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 680 ₴





