
влевовправо
Машинка для стрижки волосся та бороди тример, бритва VGR V-030 |5 насадок| Чорно-сірий 49353
- Немає в наявності
- Код: 11794
560 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Машинка триммер для стрижки волосся - ваш ідеальний супутник для догляду за вашим зовнішнім виглядом
- Цей багатофункціональний триммер надає вам усі необхідні інструменти для створення стильних зачісок та догляду за бородою прямо у вас вдома
- Він оснащений 5 різними насадками, що дозволяє вибирати різну довжину стрижки і створювати різноманітні стилі волосся
- Машинка для стрижки волосся працює від акумуляторної батареї, що забезпечує зручність використання та портативність
- Надійні та гострі леза з нержавіючої сталі забезпечують точне та комфортне гоління без подразнень та порізів
- У машині встановлений двигун постійного струму з системою шумоподавлення, бл. 6000 об/хв, завдяки чому вона працює у тихому режимі
- У комплектації щіточка для чищення та спеціальна олія для ножів
Характеристики:
- Матеріал: ABS пластик, нержавіюча сталь
- Живлення: вбудований акумулятор
- Акумулятор ємністю: 1000 mAh
- Час роботи: 100 хвилин
- Час зарядки: 75 хвилин
- Насадки: (1 мм, 2 мм, 3 мм, 4 мм, 5 мм)
- Вхід: 5V/1A
- Ширина леза: 40 мм
- Розмір: 150*45*35 мм
- Вага: 131 г
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість насадок | 5 |
| Максимальна довжина підстригання | 5 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тример для окантовки | Ні |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.131 кг |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 100 хв |
| Дорожній футляр | Ні |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка-тример для носа і вух | Ні |
| Швидкість мотора | 6000 об/хв |
| Тип елементів живлення | Li-Pol |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина леза | 40 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 560 ₴







