Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Призначений для перетворення постійного струму 12 В змінний струм 220В / 50Гц
- Використовується для заряджання та роботи: ноутбуків, відеокамер, телефонів, всілякої аудіо- та відеотехніки та інших електроприладів
- Проводи для підключення йдуть у комплекті
- Низький тиск, високий тиск, захист від перевантаження, схема ізоляції, стійкість до ударів, стабільний вихід постійного тиску, низькі перешкоди
Характеристики:
- Вихідна напруга: 220 В
- Вхідна напруга: 12 В
- Вихідна потужність: 1000 Вт
- Робоча напруга: DC 10,5 В-15,5 В
- Вихідна частота: 50 Гц
- Форма вихідного сигналу: зміна синусоїди
- Вихід USB: DC 5 В (1000 мА)
- Розмір : 200*98*55 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 1 080 ₴




