Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Електробритва створена спеціально для чоловіків, котрі хочуть завжди добре виглядати як вдома, так і на роботі
- Конструкція зроблена з трьома ножами з гігієнічної нержавіючої сталі, які максимально щільно стикаються зі шкірою обличчя та здійснюють комфортне та легке гоління
- Не потрібна мережа 220 В, працює від акумулятора 600mAh
- Зарядка бритви виконується через USB-порт
- Має клас захисту IPX7, що зумовлює легкість догляду – модель придатна для миття під проточною водою
- Леза бритви зроблено з нержавіючого сплаву
- У комплекті захисний ковпачок, що підтримує чистоту лез між сеансами гоління або під час поїздки
- Доступність і легкість чищення бритви за допомогою щітки, що входить в комплект
- Цифровий дисплей показує рівень заряду акумулятора
Характеристики:
- Бренд: HOCO
- Модель: HP35
- Матеріал: ABS+PC+нержавіюча сталь
- Рівень вологонепроникності: IPX7
- Ємність акумулятора: 600mAh
- Час зарядки: 1 година
- Час використання: 60 хвилин
- Швидкість леза: 3200 об/хв
- Розмір: 154*60*54 мм
- Вага: 150 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Чорний |
| Можливість вологого гоління | Так |
| Плаваючі бритвені головки | Да |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Колір корпусу | Чорний |
| Щіточка для чищення | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Дисплей | Так |
| Індикатор остаткового заряду | Немає |
| Індикатор очищення | Немає |
| Відсік для збору волосків | Немає |
| Чохол для зберігання й транспортування | Немає |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість лез | Три |
| Підлога | Чоловічий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 154 мм |
| Глибина | 54 мм |
- Ціна: 680 ₴








