Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Міцний корпус
- Професійно налаштований звук вихідною потужністю 15 Вт
- Підключення за допомогою Bluetooth або аудіо кабелю (AUX)
- Забезпечує до 6 годин програвання музики
- Ручка для зручного транспортування
- Підсвічування у вигляді водоспаду в 3 режимах
- Водонепроникність
Характеристики:
- Версія Bluetooth: V5.1
- Робоча напруга: 5В
- Потужність динаміка: 15 Вт
- Акумулятор: 3.7V 3000mAh
- Час зарядки: 4 год
- Відтворення музики: 6 год
- Порт зарядки: TYPE-C
- Розмір: 36,0*12,0*13,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Інтерфейси | AUX-вхід |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 15 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Ширина | 360 мм |
- Ціна: 2 400 ₴






