Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- З вирівнювачем для волосся у вас завжди буде красива і доглянута зачіска
- Цей надійний пристрій забезпечить вам ідеальний стиль щодня, зберігаючи здоров'я та блиск вашого волосся
- Автоматичне вимкнення через 60 хв, пам'ять температури при вимкненні
- Дисплей який дозволяє контролювати температуру плойки
- Оснащений функцією блокування ручки та петлею для підвішування
Характеристики:
- Матеріал: PET
- Нагрівач: PTC
- Діапазон температури нагріву: 120-220 градусів
- Розмір нагрівальної пластини: 106*44 мм
- Напруга: 110 - 240V
- Розмір: 315*35*51мм
- Вага: 298 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Тип | Набори для укладання |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція іонізації | Ні |
| Дисплей | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Обертання насадки | Ні |
| Затискач для фіксації | Так |
| Щипці для завивки спіральної | Ні |
| Насадка-щітка | Ні |
| Обертання в двох напрямках | Ні |
| Насадка для випрямляння волосся | Так |
| Плоскі щипці | Так |
| Пластини для гофрування | Ні |
| Подача пара | Ні |
| Ширина пластин | 106 мм |
| Захисна рукавичка | Ні |
| Фіксація пластин | Так |
| Затискачі для волосся | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура нагріву | 220 |
| Мінімальна температура нагріву | 120 |
| Насадка для випрямлення волосся | Да |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
| Розміри | |
| Вага | 0.298 |
- Ціна: 880 ₴






