Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Міцний корпус
- Професійно налаштований звук вихідною потужністю 10 Вт
- Підключення за допомогою Bluetooth або аудіо кабелю (AUX)
- Забезпечує до 7 годин програвання музики
- Ручка для зручного транспортування
- Яскраве RGB-підсвічування
Характеристики:
- Версія Bluetooth: Bluetooth V5.0
- Ємність акумулятора: 18650 (1200 мАг)/3,7 В + захисна плата акумулятора
- Час зарядки: приблизно 2,5 години
- Час відтворення: 6-7 годин (70% гучності)
- Ефективна відстань: менше 10 метрів
- Максимальна потужність: 5 Вт * 2 (10 Вт)
- Розмір: 28,0*10,5*14,8 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Інтерфейси | AUX-вхід |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 мм |
| Глибина | 148 мм |
| Ширина | 280 мм |
- Ціна: 1 080 ₴







