Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Міцний корпус
- Професійно налаштований звук вихідною потужністю 80 Вт
- Підключення за допомогою Bluetooth або аудіо кабелю (AUX)
- Забезпечує до 8 годин програвання музики
- Ручка для зручного транспортування
- Яскраве RGB-підсвічування
Характеристики:
- Версія Bluetooth: BT5.0
- Вихідна потужність: 40 Вт*2 (80 Вт)
- Динамік: 4 Ом, 40 Вт * 2,93 мм
- Акумулятор: 8800 mAh (18650 літій-іонний)
- Час гри: 8 годин
- Вхідна потужність: 5 В/2 А
- Частотний ефект: 80-15 кГц
- IPX6 водонепроникний
- Підтримка з'єднання TWS
- Інтерфейс введення аудіосигналу: стандартний роз'єм для навушників 3,5 мм (стерео)
- Підтримка RGB-підсвічування
- Розмір: 40,9*16,0*21,6 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hopestar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Інтерфейси | AUX-вхід |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 80 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Салатовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 216 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Ширина | 409 мм |
- Ціна: 4 040 ₴








