
влевовправо
Багатофункціональний безпровідний зарядний пристрій для iWatch, органейзер HOCO CW58 Чорний
- Немає в наявності
- Код: 11709
360 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис :
- Кабельний органайзер має все необхідне щоб заряджати Ваші гаджети в дорозі
- Оснащений:
- Багатофункціональним кабелем Type-C-Type-C
- Кабелем для зарядки iWatch
- Адаптерами Type-C і Lightning
- Має відділення для зберігання SD, Micro SD
- Скріпка для виймання SIM карти
Характеристики:
- Бренд: Hoco
- Модель: CW58
- Вхід Type-C: 5V/1A
- Вихід iWatch: 2.5W (сумісний з Apple Watch Series 1-9, SE/SE2, Ultra/Ultra 2)
- Матеріал: ABS
- Розмір: 97*69*11 мм
- Вага 35 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Ні |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Потужність | 2.5 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 1 А |
| Сила вихідного струму | 1 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 360 ₴






