
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги даного Power Bank:
- Дана модель має велику ємність – 20000 mAh та тривалий період збереження заряду
- Ємний заряд батареї, який дозволить багато разів зарядити ваші гаджети
- Наявність 2 USB портів для зарядки ваших гаджетів та один універсальний роз'єм Type-C здатний постачати живлення в обидві сторони
- Дисплей для перевірки рівня заряду
- Багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку
- Вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank
- Можливість заряджати павербанк через роз'єм Type-C
Характеристики:
- Бренд: XO
- Модель: PR206
- Місткість: 20000mAh
- Вхід Type-C: 18W(Max)
- Вихід: USB 1/2: 22.5W (Max)
- Вихід Type-C: 20W (Max)
- Загальний вихід: 5V/3A
- Розмір: 143x69x29 мм
- Вага: 420 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від автомобільної зарядки, Від USB |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Швидка зарядка, Дисплей |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 420 г |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 143 мм |
| Ширина | 69 мм |
- Ціна: 920 ₴





