
влевовправо
Павербанк зі швидкою зарядкою 22.5W та ліхтарем 50000mAh HOCO J94A |2USB/2Type-C| Чорний
- Немає в наявності
- Код: 11672
2 080 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги даного Power Bank:
- Має величезну ємність 50000mAh, що гарантує тривалий час роботи пристроїв
- Підтримка швидкої зарядки
- Наявність 2 USB та 2 Type-C портів для зарядки ваших гаджетів
- Вбудований ліхтарик
- Є ремінець для зручного перенесення
- Цифровий світлодіодний дисплей, на якому відображається заряд у відсотках
- Багаторівневий захист від замикань і перегрівів, забезпечує безпечну зарядку
- Вогнетривкі матеріали з яких виготовлений PowerBank
- Зарядка павербанку через роз'єм Type-C
Характеристики:
- Бренд: HOCO
- Модель: J94A
- Ємність: 50000mAh
- Номінальна ємність: 27500mAh
- Вхід Type-C1/2: 18W
- Вихід USB 1/2: 22.5W
- Вихід Type-C 1: 20W
- Загальний вихід: 5V/3A
- Розмір: 168*119*52 мм
- Вага: 1200 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 50000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від автомобільної зарядки, Від USB |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Дисплей, Ремінець на руку, Вбудований кабель, Ліхтарик, Швидка зарядка |
| Роз'єми | USB Type-A |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1225 г |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 163 мм |
| Ширина | 83 мм |
- Ціна: 2 080 ₴








