
влевовправо
Павербанк зі швидкою зарядкою 20W та вбудованими кабелями для годинника iWatch/Type-C 10000mAh HOCO J130 Білий
- Немає в наявності
- Код: 11671
640 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги даного Power Bank:
- Має ємність 10000mAh, що гарантує тривалий час роботи пристроїв
- Підтримка швидкої зарядки
- Наявність 1 універсального роз'єму Type-C, здатного постачати живлення в обидві сторони
- Вбудований кабель Type-C для зарядки ваших пристроїв
- Вбудований кабель для зарядки годинника iWatch
- Цифровий світлодіодний дисплей, на якому відображається рівень заряду
- Багаторівневий захист від замикань і перегрівів забезпечує безпечну зарядку
- Вогнетривкі матеріали з яких виготовлений PowerBank
- Зарядка павербанку через роз'єм Type-C
Характеристики:
- Бренд: HOCO
- Модель: J130
- Ємність: 10000mAh
- Номінальна ємність: 5400 mAh
- Вхід Type-C: 18W
- Вихід Type-C: 20W
- Вихід вбудований кабель Type-C: 20W
- Вихід годинник: 2,5W (сумісний з iWatch 1-9, SE/SE2, Ultra/Ultra2)
- Загальний вихід: 5V/2A
- Розміри: 88x60x18 мм
- Вага: 194 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від автомобільної зарядки, Від USB |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Вбудований кабель, Швидка зарядка, Дисплей |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 194 г |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 88 мм |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 640 ₴







