Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
- Класична бездротова мишка для роботи чи відпочинку
- Лаконічний дизайн мишки пасуватиме під будь-яке робоче місце
- Сумісна з усіма новітніми операційними системами, з комп'ютером, ноутбуком, планшетом
- Бездротове з'єднання по Bluetooth 2.4G без встановлення додаткових драйверів, підключаєте мишку і вона одразу працює
- Ергономічна форма миші
- Висока роздільна здатність DPI: 1000
Характеристики:
- Бренд: Borofone
- Робоча дистанція: 10м
- Розширення: 1000 dpi
- Кількість кнопок:3
- Термін служби: 3 000 000 разів
- Розмір: 102*59*31 мм
- Вага: 38 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 38 г |
| Висота | 31 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 102 мм |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1000 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 59 мм |
| Миша | |
| Кількість клавіш миші | 3 |
| Конструкція миші | Класична |
- Ціна: 200 ₴






