
влевовправо
Автомобільний зарядний пристрій зі швидкою зарядкою 100W XO CC61 |1USB/1Type-C/1Lightning| Чорний 49032
- Немає в наявності
- Код: 11640
520 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Пристрій компактний і зручний у використанні
- Даний зарядний пристрій має 1 USB порт, 1 Type-C та 1 Lightning
- Якісні матеріали забезпечать тривалий термін експлуатації
- Пристрій має вогнетривкий корпус, виготовлений з міцного алюмінієвого сплаву
- Вбудований захист від короткого замикання, перепадів напруги, перегріву
- Підтримка швидкої зарядки
Характеристики:
- Бренд: XO
- Модель: CC61
- Матеріали: вогнетривкий PC
- Джерело живлення: роз'єм прикурювача 12-24V
- Вихід USB-A: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A (30W)
- Вихід Type-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A (45W)
- Вихід Lightning: 5V/3A, 9V/7.77A, 12V/2.08A (25W)
- Розмір: 73*45*30 мм
- Вага: 39 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Глибина | 30 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Для пристроїв | Asus, Samsung, Fly, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Xiaomi, Sony, Motorola, HTC |
| Індикатор роботи | Ні |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 73 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зарядка | Да |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 45 |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Потужність | 100 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Сила вихідного струму | 3.0 A |
| Тип | Автомобільний |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Функція бездротової зарядки | Немає |
- Ціна: 520 ₴





