
влевовправо
Автомобільний зарядний пристрій зі швидкою зарядкою 110W та кабелем Type-C XO CC59 |1USB/1Type-C| Сірий 49029
- Немає в наявності
- Код: 11639
480 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Пристрій компактний і зручний у використанні
- Даний зарядний пристрій має 1 USB порт та 1 Type-C
- Вбудований пружинний кабель Type-C
- Якісні матеріали забезпечать тривалий термін експлуатації
- Пристрій має вогнетривкий корпус, виготовлений з міцного алюмінієвого сплаву
- Вбудований захист від короткого замикання, перепадів напруги, перегріву
- Підтримка швидкої зарядки
Характеристики:
- Бренд: XO
- Модель: CC59
- Матеріали: алюмінієвий сплав + вогнетривкий PC
- Джерело живлення: роз'єм прикурювача 12-24V
- Вихід USB-A: 5V/3A, 5V/4.5A, 4.5V/5A, 9V/3A, 12V/3A, 20V/2.25A (45W)
- Вихід Type-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 20V/3.25A (65W)
- Вихід вбудований ккабель Type-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A (45W)
- Довжина кабелю: 1.8 м
- Розмір: 60*29 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 1.8 мм |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 110 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Сила вихідного струму | 5 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Автомобільний |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 480 ₴








