
влевовправо
Мишка провідна ігрова з підсвіткою XO M10 |RGB/3200 DPI, 6кн.| Чорно-сірий 48876
- Немає в наявності
- Код: 11615
360 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Миша, створена спеціально для ігрових сесій на комп'ютері або ноутбуці. Її стильний ігровий дизайн, різнокольорове RGB підсвічування (4 кольори) роблять його невід'ємним аксесуаром для поціновувачів геймінгу
- Миша має 6 кнопок
- Широкий діапазон регулювання роздільної здатності від 1200 до 3200 DPI дозволяє налаштувати мишу під свій ігровий стиль
- Ергономічний корпус миші з підставкою для великого пальця сприяє зручному розташуванню руки під час гри, а високоякісний оптичний сенсор забезпечує високоточне відстеження рухів та миттєву реакцію
Характеристики:
- Роздільна здатність: 1200/1800/2400/3200 dpi
- Кількість кнопок: 6
- Джерело живлення: USB 2.0
- Кількість натискань: 8 000 000 разів
- Розмір: 131*77*40 мм
- Вага: 136 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 136 г |
| Висота | 40 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 131 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 3200 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 77 мм |
| Миша | |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична лазерна |
- Ціна: 360 ₴








