
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Original Series 1:1
- EU штекер
- За допомогою даного зарядного ви зможете заряджати смартфон, планшет, електронну книгу, MP3 плеєр, повербанк, ноутбук та інші пристрої
- Даний зарядний пристрій має 1USB порт та 1Type-C
- Підтримка швидкої зарядки
- Стильний дизайн
- Якісні матеріали
Характеристики:
- Тип: Мережевий зарядний пристрій
- Кількість портів: 1USB, 1Type-C
- Матеріал: вогнетривкий пластик
- Вхід: 100-240V~, 50/60Hz, 0.6A
- Вихід Type-C: 67W
- Вихід USB: 15W
- Потужність: 67W
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 67 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 67 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Білий |
- Ціна: 240 ₴




