Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
- Безлопатевий вентилятор розроблений спеціально для носіння на шиї, забезпечуючи свіжість та комфорт у будь-якій ситуації
- Повітряний потік м'яко і ефективно охолоджує обличчя і потилицю, надаючи вам приємне відчуття прохолоди навіть у найспекотніші дні
- Повітря втягується в пристрій із навколишньої атмосфери і виштовхується через 78 дрібних отворів навколо шийного обода. Це допомагає зберігати свіжість обличчя та макіяж
- Вентилятор має 3 режими обдування, що дозволяють налаштувати інтенсивність охолодження відповідно до ваших потреб
- Дизайн вентилятора продуманий таким чином, щоб лопаті не захоплювали волосся
- Тривалий час роботи – до 16 годин
- Він легкий і тихий
Характеристики:
- Бренд: Remax
- Матеріал: пластик
- Рівень шуму: 45 дБ
- Місткість акумулятора: 4000 мАг
- Час зарядки: 3,5 години
- Час роботи: 4-16 годин ( в залежності від швидкості)
- Кількість швидкостей: 3
- Розмір: 6х20х20 см
- Вага: 256 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Безлопатевий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.256 кг |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Датчик присутності | Ні |
| Датчик температури | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Таймер | Ні |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 660 ₴






