
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги даного Power Bank:
- Дана модель має ємність – 5000 mAh та довгий період збереження заряду
- Цифровий дисплей, ви можете перевірити рівень заряду в будь-який час
- Багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку
- Вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank
- Можливість заряджати Повербанк через Type-C
Характеристики:
- Бренд: HOCO
- Модель: J116
- Ємність: 5000mAh
- Номінальна ємність: 2800mAh
- Вхід Type-C: 5V/2A
- Вхід кабель Type-C: 5V/2A
- Вихід Lightning: 5V/2A
- Вихід кабель Type-C: 5V/2A
- Загальний вихід: 5V/2A
- Матеріал: ABS+PC
- Розміри: 80 * 52 * 27 мм
- Вага: 97 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 97 г |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 52 мм |
- Ціна: 440 ₴








