
влевовправо
Дитячий фотоапарат з висувним об'єктивом, підтримкою карти пам'яті XO XJ02 Блакитний
- Немає в наявності
- Код: 11033
680 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
- Дитячий фотоапарат дуже простий у використанні, цифрова камера нового покоління, створена спеціально для дітей
- Легкий, яскравий, приємний корпус
- Просте управління дозволить навіть малюкові легко зробити перші якісні знімки або відеоролики
- Пристрій має інструменти для творчості, які дозволять прикрасити фотографії за допомогою штампів та цікавих ефектів
- Підтримка TF - карти пам'яті до 32GB
- Додані ігри, можливість прослуховування музики
- Для зручності до фотоапарата кріпиться ремінець, який можна повісити на шию і не переживати, що дитина зможе його втратити
- Підходить для дітей від 3-х років і старше
- Ви без проблем можете брати його куди завгодно: на прогулянку, в подорож і т. д.
Характеристики:
- Матеріал: ABS
- Екран: 2.0 дюйма (320 * 240 мм)
- Кут огляду об'єктива: 120 градусів
- Роздільна здатність фотографії: 40MP/20MP/16MP/12MP/8MP/5MP/3MP/2MP
- Роздільна здатність запису: 1280 * 720P
- Підтримка карт пам’яті до 32 Гб
- Місткість акумулятора: 400mAh
- Час зарядки: 1 година
- Роз'єм: Type-C
- Розміри: 90*55*30 мм
- Вага: 71 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 32 GB |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип фотоапарату | Компактний |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 71 г |
| Висота | 55 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 680 ₴






