
влевовправо
Портативна зарядна станція MUSTANG D650 171600mAh/634.92WH 650W Чорний 35647
- Немає в наявності
- Код: 11028
17 999 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Портативна зарядна станція MUSTANG D650 171600mAh/634.92WH 650W (Гарантія на перевірку 3 міс.)
- D650 — це портативна акумуляторна батарея, здатна забезпечити 650 Вт синусоїдального струму змінного струму
- Живлення через вбудований вихід змінного струму. Крім того, D650 підтримує швидку зарядку через вбудований порт 2 x USB-PD і 2 порти USB-A
- Загальна ємність накопичувача становить 519,48 Вт·год енергії
Характеристики:
- Номінальна потужність - 650W
- Номінальна місткість - 634.92Wh
- Стандартна ємність - 3.7V/171600mAh
- Захист від перевантаження - 680W±30W
- Вихід змінного струму - 110±10%/60Hz 230V±10%/50Hz
- Вихідна хвиля - Чиста синусоїда
- Вихід USB - QC 18W*2
- Вихід Type-C - PD 60W*2
- Вихід прикурювача - 12V~16.8V / 8A
- Вихід DC5525 - 12V~16.8V / 8A
- Бездротова зарядка - 15W
- Вхід зарядки - 12-26V/100W Max
- Робоча температура - -10~40℃
- Вага (вага нетто) - 7.8Kg
- Вага (з аксесуарами) - 9.5Kg
- Розмір - 345*227*203mm
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mustang |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 171600 мА/год |
| Набір перехідників | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 203 мм |
| Довжина | 227 мм |
| Ширина | 345 мм |
- Ціна: 17 999 ₴







