
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Портативна електростанція UA POWER 700W, 135000mAh, 499W-год. проста в установці та включає виходи постійного струму з декількома напругами, які можуть живити низку приладів і цифрових приладів під час відключення електроенергії або в дорозі
- Цей пристрій здатний живити побутову техніку, включаючи телевізори, пристрої Android, ONU (оптичний мережевий блок), маршрутизатори та кілька інших невеликих пристроїв через 3-точковий універсальний розʼєм
- UA POWER 700W оснащено літієвими акумуляторами (135000mAh) із протоколами безпеки, такими як захист від надмірного заряду, надмірного розряду та короткого замикання
- Зручні багатосвітлодіодні кнопки та індикатори
- Захист від надмірного заряджання та надмірного розряджання
- Підтримує пристрої USB Type-C (30W)
- Вбудований потрійний літій-іонний акумулятор
- Захист від перевантаження та короткого замикання
- Автоматичний запуск при підключенні
- Ручний перемикач живлення
- Портативний і легкий, ідеально підходить для кемпінгу та активного відпочинку.
- Заряджайте свої мобільні пристрої за допомогою кількох USB-портів. Живить маршрутизатор і ONU (блок оптичної мережі)
- Потрійні літій-іонні акумулятори високої ємності 499W-год
- Світлодіодний ліхтарик
- Бездротова зарядка телефонів
- Застосування продукту включає: маршрутизатори, модеми, бездротові телефони, системи камер відеоспостереження
Характеристики:
- Максимальне навантаження Акумулятора: 135000 mAh
- Максимальна потужність пристрою: 700W
- Максимальна тривалість роботи батареї: 499W-год
- Літій-іонна технологія потрійної літієвої батареї
- Розмір: 30*20*20см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 135000 мА/год |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Набір перехідників | Ні |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Зарядна станція |
- Ціна: 13 999 ₴









