
влевовправо
Портативна зарядна станція UA Power 1000W / 322000mAh / 1030,4WH (Max1200W) Сірий 41023
- Немає в наявності
- Код: 11018
14 999 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Портативна зарядна станція UA Power 1000W / 322000mAh / 1030,4WH (Максимально видає 1200W)
- Цифровий дисплей акумулятора
- Відображення стану заряду та припинення заряду: відсоток кількості електроенергії та стовпчик кількості електроенергії.
- Функція захисту
- Охорона безпеки: коротке замикання, перевантаження, перегрівання, перенапруга, надструм, тощо.
- Захист від перегріву: >85°C;
- Відновлення від перегріву: ≤ 70°C;
- Робоча температура навколишнього середовища: -20°C-60'C;
- Температура зберігання: -10°C-55°C.
- Напруга 18V ХТ60, портативні сонячні панелі 200W рекомендовані
- Децибел шуму: Коли машина заряджається або розряджається, увімкнеться функція охолодження, яка вироблятиме 45 децибел
Характеристики:
- Ємність: 322000MAH 3.2V;
- Потужність: 46AH 22.4V 1030.4Wh;
- Тип: двухвалентний фосфат літію;
- Вхід постійного струму: 29.V/6A (XT60)
- Вихід змінного струму 220V/110V (Це функція опції)
- Вихідна напруга змінного струму: Розетка змінного струму AC220V ‡ 5% або розетка змінного струму AC110V‡5% (це додаткова функція);
- Вихідна потужність змінного струму:1000W/50Hz 1000W/60Hz;
- Захист вихідного живлення змінного струму близько 1000W;
- Форма вихідного сигналу змінного струму: синусоїдальна хвиля;
- Піковий вихід змінного струму:1500W пікова тривалість <30 мс;
- Частота: 50Hz/60Hz.
- Вихід USB 1: 5V2A;
- Вихід USB 2: 5V2A;
- Вихід USB 3 (QC3.0): 5V3A, 9V2A, 12V.1.5A 18w (макс.);
- Виводиться TYPE-C/PD: 65W (макс.).
- Вихід постійного струму *2: 12V10A
- Цикл життя: більше 1000 циклів.
- Вхід DC29.2V/6A: зарядка від 0% до 100% приблизно за 6,5 годин (автоматичний розріз).
- Розмір: 26*20*30см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 322000 мА/год |
| Набір перехідників | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Колір | Сірий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 14 999 ₴









