
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис:
- Якісний та надійний адаптер, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним
- Надійні компоненти захищають від перегріву, перенапруги та короткого замикання, що забезпечує бездоганну та стабільну роботу
- Корпус виконаний з якісного міцного пластику, а надійна ізоляція, міцність та гнучкість кабелю не дозволяє йому перегинатися чи переламуватись. Штекер надійно тримається в роз'ємі ноутбука, що унеможливлює випадкове відключення
- Легка вага та невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його у сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка
Характеристика:
- Призначення: для ноутбука ACER
- Потужність: 90W
- Вхід: АС 100-240V/1.5A, 50-60Hz
- Вихід: 19V 4.74A
- Колір: Чорний
- Тип роз'єму: 3.0*1.1mm
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Індикатор роботи | Ні |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 3.0x1.1 мм |
- Ціна: 440 ₴





