
влевовправо
Зарядний пристрій для ноутбука ACER |135W/19.5V 9.23A/5.5*1.7mm| Чорний 46549
- Немає в наявності
- Код: 11013
1 140 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис:
- Якісний та надійний адаптер, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним
- Надійні компоненти захищають від перегріву, перенапруги та короткого замикання, що забезпечує бездоганну та стабільну роботу
- Корпус виконаний з якісного міцного пластику, а надійна ізоляція, міцність та гнучкість кабелю не дозволяє йому перегинатися чи переламуватись. Штекер надійно тримається в роз'ємі ноутбука, що унеможливлює випадкове відключення
- Легка вага та невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його у сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка
Характеристика:
- Призначення: для ноутбука ACER
- Потужність: 135W
- Вхід: АС 100-240V/2.34A, 50-60Hz
- Вихід: 19.5V 9.23A
- Колір: Чорний
- Тип роз'єму: 5.5*1.7mm
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 135 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Індикатор роботи | Ні |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x1.7 мм |
- Ціна: 1 140 ₴




