Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги даного Power Bank:
- Дана модель має ємність 5000 mAh і довгий період збереження заряду
- Наявність 2 USB порту для зарядки ваших гаджетів
- Індикатор рівня заряду (активація кнопкою) ви можете перевірити рівень заряду в будь-який час
- Багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку
- Вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank
- Можливість заряджати Повербанк Type-C/Micro-USB
Характеристики:
- Бренд: BOROFONE
- Модель: BJ34
- Ємність: 5000mAh 18,5 Wh
- Номінальна потужність: 2800mAh
- Вхід Type-C/Micro: 5V/2A
- Вихід USB-A 1/2: 5V/2A
- Дисплей: світлодіонний індикатор
- Розмір: 100*63*15 мм
- Вага: 124 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 124 г |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 63 мм |
- Ціна: 280 ₴






