
влевовправо
Мишка провідна ігрова з підсвіткою DEFENDER Venom GM-640L |8 кн/3200 DPI| Чорний
- Немає в наявності
- Код: 10660
511 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Провідна ігрова миша, яка підійде для динамічних комп'ютерних ігор
- Має цікавий, яскравий дизайн з різнобарвним світлодіодним підсвічуванням
- Програмне забезпечення Defender Game Center
- Редактор макросів
- 4 режими роздільної здатності миші – кнопка перемикання dpi дозволяє вибрати швидкість переміщення курсору (800/1800/2400/3200 dpi)
- Позолочений USB-конектор для підключення та плетена структура кабелю
- Міцне, приємне на дотик прогумоване покриття
- Функція FIRE для шутерів
Характеристики:
- Сумісність: ПК, Microsoft Windows, Mac OS
- Роздільна здатність сенсора: 1200/1600/2400/3200 dpi
- Кількість кнопок: 8
- Джерело живлення: USB 2.0
- Довжина кабелю: 1.5 м
- Розмір: 69x135x43 мм
- Вага: 140 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 140 г |
| Висота | 43 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 135 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 3200 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 69 мм |
| Миша | |
| Кількість клавіш миші | 8 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична лазерна |
- Ціна: 511 ₴



