
влевовправо
Мишка провідна ігрова з підсвіткою DEFENDER Hit MB-550 |RGB/1200 DPI/USB| Чорний
- Немає в наявності
- Код: 10651
266 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Провідна ігрова миша, яка підійде як для динамічних комп'ютерних ігор
- Має цікавий, яскравий дизайн з різнобарвним світлодіодним підсвічуванням
- Підключається мишка за допомогою кабелю до порту USB
- Ергономічний корпус сприяє зручному розміщенню руки під час гри, а якісний оптичний сенсор забезпечує високу точність відстеження рухів і миттєву реакцію
- Підходить для двох рук (симетричний дизайн)
Характеристики:
- Сумісність: ПК, Microsoft Windows, Mac OS
- Підсвічування: RGB
- Роздільна здатність сенсора: до 1200 dpi
- Кількість кнопок: 3
- Джерело живлення: USB 2.0
- Довжина кабелю: 1.5 м
- Розмір: 120х68х35 мм
- Вага: 100 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Висота | 35 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 120 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1200 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 68 мм |
| Миша | |
| Кількість клавіш миші | 3 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична лазерна |
- Ціна: 266 ₴





