
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Провідна миша, яка підійде як для динамічних комп'ютерних ігор , так і для для офісних додатків
- Має цікавий, яскравий дизайн з різнобарвним світлодіодним підсвічуванням (7 кольорів)
- Підключається мишка за допомогою кабелю до порту USB
- Є однаково зручною як для правої, так і для лівої руки
- Ергономічний корпус сприяє зручному розміщенню руки під час роботи чи гри, а якісний оптичний сенсор забезпечує високу точність відстеження рухів і миттєву реакцію
Характеристики:
- Сумісність: ПК, Microsoft Windows, Mac OS
- Підсвічування: 7 кольорів
- Роздільна здатність сенсора: максимум 1600 dpi
- Кількість кнопок: 4
- Джерело живлення: USB 2.0
- Довжина кабелю: 1.8 м
- Розмір: 124x73x37 мм
- Вага: 90 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 90 г |
| Висота | 37 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 124 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 73 мм |
| Миша | |
| Кількість клавіш миші | 4 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична лазерна |
- Ціна: 244 ₴



