
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Провідна ігрова миша, яка підійде як для динамічних комп'ютерних ігор , так і для для офісних додатків
- Має цікавий, яскравий дизайн з різнобарвним світлодіодним підсвічуванням
- Завдяки ергономічній формі, пристрій зручно тримати в руці
- Підключається мишка за допомогою кабелю до порту USB
- Високо профільний дизайн з повною підтримкою долонь і великого пальця
- Колесо прокрутки з підсвічуванням і поліпшеним захопленням
Характеристики:
- Тип: провідна
- Кількість клавіш: 4
- Матеріал корпусу: пластик
- Інтерфейс: USB
- Тип сенсора: оптичний
- Підсвічування: різнобарвне
- DPI: 800-1000-1200
- Довжина проводу: 1.35 м
- Розміри: 115х65х37 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 37 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 115 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1200 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 65 мм |
| Миша | |
| Кількість клавіш миші | 4 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична лазерна |
- Ціна: 200 ₴





