
влевовправо
Дитячий фотоапарат з термодруком, підтримкою карти пам'яті та Wi- Fi Panda KX-13 Білий 44666
- Немає в наявності
- Код: 10616
1 699 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
- Швидкий та якісний друк фото на термопапері допоможе зберегти більше дорогоцінних спогадів очима дитини
- Це чудовий подарунок який з ранніх років дозволить познайомитися з чудовим світом фотографії. Тепер ваша дитина зможе відчути себе справжнім фотографом, фотографуючи і обробляючи свої дитячі фотографії
- Крім кумедних фотографій, також можна знімати відео, для цього буде потрібна карта пам'яті до 32 Гб
- Вбудовані рамки та фільтри дозволять дітям створювати власні композиції, а кілька простих ігор не дадуть занудьгувати у перервах між створенням своїх перших фотокреативів
- Фотоапарат може зв'язуватися по Wi Fi зі смартфоном
- Можна використовувати як звичайний фотоапарат навіть коли термопапір закінчиться
Характеристики:
- Матеріал: ABS пластик
- Підтримка: Wi-Fi, microSD/TF-карт до 32 Гб
- Запис відеороликів до 1080p, причому запис відео робиться на карту пам'яті
- Меню: на 10 мовах
- Кліпарти, світлофільтри, колажі: 15 шт
- Дисплей: кольоровий 2,4" IPS HD
- Вбудований акумулятор
- Кут огляду: 100 градусів
- Фокус: F2.8 від 50мм
- Розміри: 90х80х65 мм
- Вага: 120 г
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 32 GB |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип фотоапарату | Компактний |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 120 г |
| Висота | 80 мм |
| Товщина | 65 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 1 699 ₴









