
влевовправо
Winner Чоловічий механічний годинник Winner Factor
- В наличии
- Код: 1646
1 895 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Годинники від Winner мають величезний попит у покупців, оскільки поєднують високий стиль та відносно низьку вартість за свої переваги. Крім класичних моделей, марка спеціалізується на скелетонах. Відкриті механізми бренду схожі на витвір мистецтва, в них відточена кожна деталь, ідеально вибудувана композиція та форми.
В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Winner |
| Цвет корпуса | Черный |
| Стекло | Минеральное |
| Тип механизма | Механический |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Арабські цифри, індекси |
| Водостойкость | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 25 см (регулюється) |
| Диаметр | 45 мм |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Кліпсова |
| Колір ремінця | Чорний |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Сталевий |
| Механизм | Механічний з автозаводом |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Настановним штифтом в першому положенні виставляється дата, у другому - час |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 45х14 |
| Стиль | Классический |
| Тип | Мужские |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Толщина | 14 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12 г |
| Функции | Показують дату |
| Характеристики механізму | Автозавод |
| Ширина ремешка | 20 мм |
- Цена: 1 895 ₴









