Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3D принтер Bambu Lab X1 Carbon 256х256х256мм 500 мм/с
Оригінальний 3D-принтер від відомої компанії Bambu Lab, призначений для друку елементів розмірами 256 х 256 х 256 мм.
X1 Carbon - революційний 3D-принтер, розроблений та виготовлений Bambu Lab. Цей сучасний пристрій поєднує в собі сучасність та практичність, забезпечуючи чудову якість друку та виняткову швидкість виконання завдань. Більш того, Bambu Lab X1 Carbon може досягати швидкості друку до 500 мм/с, що ставить його на передові позиції у своєму класі.
Специфікація:
Розміри: 389 х 389 х 457 мм
Вага: 15 кг
Робоча область: 256 х 256 х 256 мм
Максимальна температура робочого столу: 110
Максимальна температура сопла: 300
Максимальна швидкість друку: 500 мм/с
Діаметр сопла: стандартний 0,4 мм
Діаметр нитки: 1,75 мм
Сумісні нитки: PLA, ABS, ASA, PET, PETG, TPU, PA, PC, армовані вуглецевим/скловолокном
Напруга: 100–240 В змінного струму, 50–60 Гц
Підключення: Wi-Fi
Дисплей: 5-дюймовий сенсорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambu Lab |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 457 мм |
| Довжина | 389 мм |
| Ширина | 389 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальна робоча висота | 256 мм |
| Максимальна швидкість друку | 500 мм/сек |
| Робоча довжина | 256 |
| Робоча ширина | 256 |
- Ціна: 84 759 ₴






