Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальна мобільна батарея Power Bank Hoco J72B 30000 mAh
Hoco J72B – компактна універсальна батарея, яка дозволить швидко та безпечно зарядити будь-який із ваших гаджетів. Зовнішній літій-полімерний акумулятор має ємність 30000 мАг. Оснащений двома вихідними роз'ємами USB для заряджання ваших гаджетів і по одному вхідному роз'єму Type-C і microUSB (для заряджання самої батареї).
Корпус батареї виготовлений із міцного пластику, що значно подовжує термін служби пристрою. На лицьовій стороні корпусу знаходиться LED-індикатор заряду батареї.
Особливості та переваги:
підходить для підзарядки будь-якого зарядного пристрою від кабелю USB;
дозволяє одночасно заряджати 2 пристрої;
можна використовувати зарядний пристрій для заряджання приладів з будь-яким роз'ємом, підбираючи необхідний кабель;
компактні розміри та невелика вага;
оснащений захистом від короткого замикання та перегріву.
Характеристики:
Місткість акумулятора: 30000 мАг
Кількість USB портів: 2
Типи роз'ємів: micro USB, Type-C
Вихідний струм: 2A
Сумісні пристрої для смартфонів, планшетів, електронних книг, MP3, MP4 плеєрів і т.д.
Сумісні бренди: Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, Oppo, Vivo, ZTE, Nokia, Motorola, Meizu та всі інші виробники
Комплектація:
повербанк,
кабель,
упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 565 г |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 1 069 ₴





