
North Edge Чоловічий водостійкий спортивний тактичний з компасом годинник North Edge Alps Black з компасом
- В наличии
- Код: 1565
1 895 ₴
- +380 (96) 043-19-75
North Edge - бренд тактичних годинників для пілотів і моряків.
Годинники призначені для використання в екстремальних умовах. Вони витримують 5
метрів під водою, ультрахолодні температури й мають все необхідне для будь-якої
життєвої ситуації. Бренд North Edge
широко цінується і використовується моряками й пілотами по всьому світу і має
репутацію наднадійних і якісних годинників. В Україні представлений вперше,
ексклюзивно в нашому магазині.
Особливістю моделі Alps є корпус
з матеріалу карбон "Fibre+", який витримує великі навантаження, але
при цьому мало важить і забезпечує легкість годинника. Також, великою перевагою
моделі є наявність компаса і водостійкість.
В комплекті безкоштовно іде змінний ремінець зеленого кольору!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | North Edge |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Секунди, хвилини, години |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостойкость | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 25 см (регулюється) |
| Диаметр | 45 мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Застежка | Класична |
| Цвет корпуса | Черный |
| Колір ремінця | Чорний |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Карбон "Fibre+" |
| Материал ремня | Тканевий |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Наявність компаса | З компасом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 45х12 |
| Стекло | Минеральное |
| Стиль | Спортивный |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Толщина | 12 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 24 г |
| Функции | Компас, водостійкість 5 атм, пейсер, педометр, калорії, дистанції, секундомір, підсвічування, будильник, таймер. |
| Характеристики механізму | North Edge (Японія) |
| Ширина ремешка | 24 мм |
- Цена: 1 895 ₴









