Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний інвертор Pure Sine Wave Inverter 2000Вт 12-220В Інвертори напруги – це електричні пристрої, розроблені для перетворення постійного струму (DC) на змінний струм (AC). Постійний струм – це струм, зроблений акумуляторними батареями або сонячними панелями, тоді як змінний струм – це стандартний струм, необхідний для використання в будинку або в електричній мережі. Інвертор працює, керуючи постійним струмом через два транзистори, які швидко вмикаються та вимикаються, а потім струм надходить на трансформатор. Таким чином, постійний струм перетворюється на змінний струм. Інвертори видають надійний і послідовний вихідний сигнал. Це робить їх найдорожчими. Деяке чутливе обладнання, таке як інструменти, що перезаряджаються, і медичне обладнання, вимагає обов'язкової установки інвертора з формою хвилі. Інвертор можна використовувати в галузях, де звичайна електрика не доступна або в областях з непостійним електропостачанням. Інвертор – ключовий елемент у системі сонячної енергії. Характеристики: Модель: NC-2000-S Номінальна потужність: 2000 Вт Максимальна потужність: 2000 Вт Вхідна напруга: 10В-15В/21В-30В Напруга на вході: 220±15 Частота: 50Гц±2 Пікова потужність (5 сек.): 2400Вт Захист від перегріву автоматичне відключення при досягненні температури 75°С Робоча температура: в інтервалі від -10 ° С до + 50 ° С Робоча вологість 20% ˜ 90% Температура зберігання: від -30 ° С до + 70 ° С Довжина, мм: 350 Ширина, мм: 170 Висота, мм: 70 Вага, кг: 4
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 2400 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
- Ціна: 3 329 ₴






