Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний інвертор Wave Inverter 500 Вт 12-220В
Інвертори напруги – це електричні пристрої, розроблені для перетворення постійного струму (DC) на змінний струм (AC). Постійний струм – це струм, зроблений акумуляторними батареями або сонячними панелями, тоді як змінний струм – це стандартний струм, необхідний для використання в будинку або в електричній мережі.
Інвертор працює, керуючи постійним струмом через два транзистори, які швидко вмикаються та вимикаються, а потім струм надходить на трансформатор. Таким чином, постійний струм перетворюється на змінний струм.
Інвертори видають надійний і послідовний вихідний сигнал. Це робить їх найдорожчими. Деяке чутливе обладнання, таке як інструменти, що перезаряджаються, і медичне обладнання, вимагає обов'язкової установки інвертора з формою хвилі.
Інвертор можна використовувати в галузях, де звичайна електрика не доступна або в областях з непостійним електропостачанням.
Інвертор – ключовий елемент у системі сонячної енергії.
Характеристики:
Модель: NC-500-s
Номінальна потужність: 500 Вт
Максимальна потужність: 500 Вт
Вхідна напруга: 10В-15В/21В-30В
Напруга на вході: 220±15
Частота: 50Гц±2
Пікова потужність (5 сек.): 800Вт
Захист від перегріву автоматичне відключення при досягненні температури 75°С
Робоча температура: в інтервалі від -10 ° С до + 50 ° С
Робоча вологість 20% ˜ 90%
Температура зберігання: від -30 ° С до + 70 ° С
Довжина, мм: 212
Ширина, мм: 100
Висота, мм: 60
Вага, кг: 1.5
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pure |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Захист від перегріву | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 199 ₴






