Описание
Характеристики
Информация для заказа
Besta Tower - класична мінімалістична модель українського бренду
Besta. Годинник має витончений дизайн, якісний японський механізм та стальний
корпус. Проєктування, розробка та головний офіс бренду знаходяться в Україні,
збірка відбувається в Китаї, що дає змогу забезпечити найкращу ціну при високій
якості. В комплекті іде офіційна гарантія на 12 місяців.
На задній стороні зроблене витончене гравіювання
з Тризубом!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Besta |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пол | Унисекс |
| Стекло | Минеральное |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, години |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостойкость | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 25 см (регулюється) |
| Диаметр | 38 мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Оригінальна |
| Колір ремінця | Чорний |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Сталевий |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 38х9 |
| Стиль | Классический |
| Тип | Мужские |
| Тип часов | Класичні годинники |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси |
| Толщина | 9 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12 г |
| Характеристики механізму | Японія |
| Ширина ремешка | 20 мм |
- Цена: 895 ₴









