Описание
Характеристики
Информация для заказа
Civo - бренд чоловічих і жіночих наручних годинників, який завоював популярність серед шанувальників мінімалістичного дизайну. Розробку зовнішнього вигляду виконує американське дизайнерське бюро Prody. Годинник має сертифікати відповідності міжнародного зразка, фірмову річну гарантію.
| Основные | |
|---|---|
| Пол | Мужской |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Мітки |
| Водостойкость | Базова - дощ |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 25 см (регулюється) |
| Диаметр | 40 мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Оригінальна Civo |
| Змінний ремінець | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Колір ремінця | Чорний |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Сталевий |
| Механизм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 40х8 |
| Стекло | Минеральное |
| Стиль | Классический |
| Тип | Мужские |
| Тип часов | Класичні годинники |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Мітки |
| Толщина | 8 мм - ультратонкі |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12/24 г |
| Характеристики механізму | Японія |
| Ширина ремешка | 20 мм |
- Цена: 895 ₴










