Описание
Характеристики
Информация для заказа
Skmei - бренд якісних годинників для військових та екстремалів. Годинники призначені для важких умов використання, витримають занурення до 3-х метрів під водою та ультрахолодні температури до -35 градусів. Бренд Skmei завдяки своїй високій якості та доступній ціні став лідером продаж в Європі за 2022 рік. В комплекті з кожним годинником іде офіційна гарантія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skmei |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостойкость | 5 атм - плавання |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 25 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Диаметр | 44 мм |
| Застежка | Класична |
| Змінний ремінець | Да |
| Колір ремінця | Чорний |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Материал ремня | Каучуковий |
| Механизм | Кварцовий |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 44х8 |
| Стекло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивный |
| Тип | Мужские |
| Тип часов | Класичні годинники |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Толщина | 8 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12/24 г |
| Функции | Секундомір, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць |
| Ширина ремешка | 22 мм |
- Цена: 595 ₴










